Sprzedaż kursu online
"Kobieta Niezależna"
została zakończona

CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ

Planuję kolejną edycję!

Jeśli chcesz wkrótce skorzystać

z promocyjnej ceny zapisz się,

a otrzymasz ode mnie powiadomienie, kiedy kurs wystartuje!

  • chcesz bardziej wierzyć w swoje możliwości, nauczyć się godzić swoje życiowe role i odpuścić ciągłe poczucie winy,
  • brakuje Ci pieniędzy na inwestycje i chcesz dowiedzieć się jak zarządzam swoim domowym budżetem, aby móc to wdrożyć u siebie,
  • brakuje Ci wiedzy z zakresu prawa i nie masz pewności czy jesteś zabezpieczona prawnie i finansowo? Nie wiesz czym jest rozdzielczość majątkowa z wyrównaniem i nie rozumiesz, dlaczego niemal KAŻDA kobieta powinna się z nią zapoznać?

Jeśli:

>> ZAPISZ MNIE <<

Prowadząca: Kamila Rowińska

Certyfikowany master facilitator, trener i coach.


Autorka oraz współautorka 8 książek o tematyce biznesowej i coachingowej, w tym bestselleru „Kobieta Niezależna”.


W praktyce coachingowej wspiera kadrę zarządzającą, przedsiębiorców i top menedżerów w osiąganiu ich celów zawodowych i prywatnych.


Twórczyni konceptu Kobieta Niezależna, który realizuje z sukcesem i satysfakcją od lat.


Organizowane przez Rowińska Business Coaching szkolenia przyciągają rocznie ponad 7000 tysięcy uczestników, głównie kobiety.

Kilkadziesiąt tysięcy kobiet rocznie korzysta z jej kursów online.

Prowadząca:

Kamila Rowińska

Wpisz poniżej adres e-mail, na który mam wysłać powiadomienie o kolejnej edycji kursu online "Kobieta Niezależna".

Administratorem Twoich danych osobowych jest RBC International Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą przy ul. Górnych Wałów 21/6 w Gliwicach (44-100) KRS: 0000637157. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji złożonego zamówienia lub usługi, w celu realizacji obowiązków ustawowych ciążących na Administratorze, wynikających w szczególności z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości, w celach analitycznych i statystycznych, a także w celu ewentualnego ustalenia i dochodzenia roszczeń lub obrony przed nimi. W razie wyrażenia odpowiedniej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu komunikacji marketingowej e-mailem oraz SMS/MMS. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Ci praw znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

Zapisz się!